KADNAY готують новий масштабний концерт

7 вересня в Зеленому театрі відбудеться презентація нової програми гурту KADNAY.  Цей рік дуже насичений для хлопців, тому їм точно є чим поділися із глядачем.

Загалом, кожна їхня пісня — це глибоко прожита історія. ЇХ музика наповнена душевністю та щирістю настільки. Все це разом хочеться слухати, відчувати, проживаючи вадливі події.  Кожна зустріч з ними – це  відверта розмова про свободу, кохання та пережите.

В кінці 2014-го року гурт випустив свій перший одноіменний  альбом.

Через півтора року вони випустили наступний LP альбом «23FLOOR», а вже в лютому 2017, талановиті хлопці беруть участь в Національному відборі на Євробачення, отримавши максимальний бал від журі. Їх підсумковий не прохід у фінал відбору викликав великий резонанс серед глядачів і шанувальників творчості групи.

У грудні 2017 KADNAY потрапили в номінацію «Поп-група року» за версією музичної премії Yuna.

У травні 2018 року артисти перемогли в номінації «Інді» в рамках музичної премії «Золота жар-птиця».

Тижнем пізніше KADNAY здобули перемогу на відборі на Sziget 2018 і уже в серпні представили Україну на одному з найвідоміших фестивалів Європи.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>