Jerry Heil: про Євробачення, толерантність і хейтерство

Вже за тиждень, 8 лютого, відбудеться перший півфінал національного відбору на Євробачення-2020. Конкурсанти вже підготували свої пісні й активно готуються до виступу. Напередодні наші журналісти поставила декілька питань одній із учасниць першого півфіналу – Jerry Heil.

Привіт Яно! Скажи, що тебе спонукало прийти на Євробачення?

Важко, отак одразу точно сказати. В першу чергу, як і в будь-якого артиста тут – це амбіції. Але окрім того, це і бажання спробувати себе, і можливість висвітлити важливу тему з якою я прийшла.

Розкажеш більш детально?

Моя пісня про тему “веганства” у нас мало хто про це говорить і здається, що ця тема дуже поверхнева. Всі думаю, що це просто те що ти хаваєш. Але насправді ця тема над важливою, це й екологія, це толерантність України до нових течій, це те, що наша країна йде в одну ногу зі світом. На перший погляд веганство питання не значне. Ти веган і в цьому нічого такого. Але скільки ти відчуваєш на собі прискіпувань як веган. Скільки разів ти чуєш: “та почни їсти нормальну їжу”, “з’їж м’яса шматочок”. Хоча б здавалось кому яке діло що ти їси. І я помічаю навіть за собою, що у спілкуванні з іншими людьми певний час ти боїшся сказати, що ти веган, щоб тебе не осудили. Кожного разу це певний coming out. Тому в принципі якщо дивитись вузько, то пісня про веганство, але якщо дивитись масштабно то вона про толерантність.

Як давно ти слідкуєш за конкурсом, чи є прихильником Євробачення? І хто з минулих переможців тобі найбільше запам’ятався?

Я в минулому році навіть подавала заявку, але не пройшла до півфіналу, тому в цьому році для мене це вже радість, що я пройшла і це є певним показником моєї роботи над собою. З попередніх переможців, треба подумати. Для мене важливо щоб пісня звучала нестандартно. Вже багато років існує певний стандарт на Євробаченні який мені здається уже не модний, тому хочеться і цей конкурс, якось пропушити. Хочеться щоб цей конкурс був в тренді, а пісні могли слухати навіть великі естети, тому хочеться чогось не стандартного. Тому для мене особливо запам’ятались Джамала, бо вона дуже виділялась тоді. Maruv з її звучанням, навіть не зважаючи на те, що вона не поїхала. І дуже сильно вразив мене Salvador Sobral хлопець який майже в акустиці виконав пісню і цим він виділився і був окремим від усіх.

Невід’ємна частина Євробачення – це ЛГБТ спільнота, як ти сама відносишся до ЛГБТ і як думаєш наскільки толерантно в нашій країні ставляться до спільноти?

От як раз про толерантність. Мене взагалі дивує питання: “як ти ставишся до геїв?”, бо для мене воно звучить: “як ти ставишся до людей в цілому?”. Я не ділю людей.Зараз взагалі є кльове визначення – пансексуальність (ред. – сексуальна орієнтація, що характеризується можливістю емоційного, романтичного (платонічного), еротичного (чуттєвого) або сексуального потягу до людей незалежно від їх гендерної ідентичності та біологічної статі.) . Яке не поділяє людей за орієнтацією. Ти просто єдина ціла особистість, яка любить іншу єдину цілу особистість, і не важливо хлопець ти чи дівчина за народженням.

Євробачення не можливе без скандалів, а значить не можливе без хейтерства. Як ти ставишся до хейтерства і чи готова до нього?

У мене дуже лояльна аудиторія і всі такі котики. У нас своя panda team тому мені рідко щось таке хейтерське прилітає, але коли приходять нові люди вони можуть хейтити і це нормально. Перші рази мені було дуже важко, я навіть пам’ятаю лежала цілий день в ліжку хвора від такого. Але через це я мала пройти, побачимо, що буде на Євробаченні, адже в мене тема пісні дійсно не однозначна.

jerry heil
Як думаєш в цьому році політика обійде музичний конкурс?

Маю надію. Мені здається в минулому році вже награлись цією темою. Тим паче, що вже всім відомі умови контракту, тому питання не має виникати. Хотілося б все-таки більше говорити про музику.

Нагадуємо, 8, 15 і 22 лютого в прямому ефірі телеканалів СТБ та UA:ПЕРШИЙ відбудуться  півфінали та фінал, де буде обрано представника України на міжнародному пісенному конкурсі.
Підтримайте учасників Нацвідбору в Україні, разом ми оберемо гідного артиста, який представить Україну на Євробаченні-2020 у Нідерландах. Купуй квитки за посиланням 👉 https://is.gd/KMBr0S 

Фото: instagram

 

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>