Вперше в Україні: Ірина Білик презентувала кліп про одностатеве кохання!

В Міжнародний день боротьби з гомофобією та трансфобією Ірина Білик презентує нове відео на пісню «Не ховай очей».

Режисером кліпу став Юрій Двіжон (DVIZHON), відомий співпрацею із співачкою над кліпами «Волшебники» та «Не питай». По задумці в кліпі знялись десять героїв, які «не ховають очей» та відкрито говорять про свою сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність. Одним з них став сам режисер.

 — Я дуже вдячний Ірині за те, що вона стала першою українською співачкою, яка так масштабно підтримала лгбт-спільноту (лесбійки, геї, бісексуали, трансгендери). Тільки тоді, коли ми будемо щирими та відвертими перед самим собою та близькими, ми зможемо зробити наше життя по-справжньому  повноцінним та щасливим! — розповів режисер Юрій Двіжон.

 DVIZHON

— Я  рада, що з допомогою саме цієї пісні ми змогли підняти цю важливу проблему. В уяві багатьох людей тема одностатевого кохання та гендерної ідентичності асоціюється із більш ліричними піснями-баладами. У моєму розумінні, ніякої драми в цьому нема. Більш ніж у половині країн світу визнають одностатеві стосунки і права трансгендерних людей на рівні закону. Я сподіваюсь, що цей соціальний проект стане фундаментом для підвищення рівня толерантності в нашому суспільстві, а представникам лгбт допоможе «не ховати очей» та бути самим собою! – розповіла Ірина Білик.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>