Ініціатива Keep calm and Visit Ukraine викликала шалений ажіотаж в рейтингових світових ЗМІ та лідерів думок

Ініціатива Keep calm and Visit Ukraine. Що це і чому так важливо для туристичної України

Visit Ukraine

Протягом останнього місяця в медіапросторі з’являється занадто багато тривожної та негативної інформації, пов’язаної з Україною. А два тижні тому іноземних туристів почали застерігати від подорожей в Україну через ризики військового вторгнення на нашу територію. Попередження почали з’являтися на сторінках посольств та урядових сайтах низки країн.

Такі новини згубно впливають на репутацію країни у світі та ставлять під ризик туристичний сезон 2022.

Занепокоєння в туристичній галузі, звісно, є. Ми припускаємо, що, ймовірно, Україна цього року недорахується тисяч європейських та американських туристів.

Оскільки іноземні мандрівники зазвичай планують свою закордонну подорож за півроку-рік, ситуація, яка склалася зараз, мотивує їх бути обережнішими, скасувати ці плани й утриматися від поїздки до України – відкласти на невизначений час. І переважна кількість українських в’їзних туроператорів вже звітують про скасування весняних подорожей в першу чергу з тих країн, уряди яких роблять найгучніші заяви про ситуацію в Україні та евакуацію своїх дипломатів.

Так, сьогодні на пандемію накладається ще й політична ситуація. Проте саме критичного стану в туризмі наразі немає і ми сподіваємось на якомога скорішу стабілізацію та  заспокоєння світу стосовно України. Сподіваємося, що 2022 буде кращим за попередній рік.

Крім того, криза та агресія тривають з 2014 року. За ці 8 років багато іноземців вже знають, що популярні дестинації – Київ, Львів, Буковель – знаходяться територіально далеко від тимчасово окупованих територій. Щороку громадяни з близько 200 країн та територій світу перетинають український кордон і особисто переконуються, що в країні безпечно та комфортно.

Країна завжди готова до приймання туристів – у нас відкриті кордони, діє регулярне міжнародне авіасполучення, досить лояльні вимоги до в’їзду та відвідування громадських місць за умов пандемії. Туроператори іноземним партнерам пояснюють, що ситуація всередині країни спокійна й контрольована.

Visit Ukraine

Своєю чергою, як всеукраїнське громадське об’єднання, що з 2018 року займається промоцією України та є головним репрезентером туристичної України у світі, ми бачимо руйнівний вплив на туристичну галузь та імідж країни в цілому через величезну кількість негативної інформації в медіапросторі.

І ми просто не могли не відреагувати, таким чином з’явилась ініціатива Keep calm and Visit Ukraine. Вона є суто ініціативою нашої організації Visit Ukraine, проте не йде в розріз із заявами представників держави.

Наприклад, 19 січня було опубліковано відео звернення Президента із головним меседжем: “Без паніки. З вірою в Україну та мир!“.

24 січня відбулось засідання Ради національної безпеки та оборони України, після якого голова РНБО провів брифінг, запевнивши: “Ситуація на сході – усе під контролем, підстав для паніки немає.”

“Спираючись на ці заяви, ми вирішили поширити ініціативу Keep calm and Visit Ukraine задля підтримки нашої держави, задля заспокоєння іноземних туристів. Але найголовніше – задля нагадування всьому світу, що Україна не дорівнює небезпека, Україна не дорівнює війна. Україна має асоціюватись з привабливою туристичною країною, з розвагами на будь-який смак, унікальними локаціями та пам’ятками, незабутніми пейзажами, крутими подіями, смачними стравами. Україна готова приймати безліч іноземних туристів і на сьогодні гостро потребує їхньої уваги.” – каже CEO Visit Ukraine Антон Тараненко.

Україна – безпечна країна!

 

Валерия Костюнина
Валерия Костюнина

Фотограф, редактор сайта

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>