Голосуй безкоштовно за учасників Національного відбору «Євробачення-2017» в додатку «Телепортал»

4, 11 і 18 лютого відбудуться півфінали, а 25 лютого фінал Національного відбору «Євробачення-2017»! У тебе є можливість проголосувати за улюбленого артиста абсолютно безкоштовно за допомогою мобільного додатку «Телепортал».

Для цього необхідно просто завантажити мобільний додаток і пройти коротку реєстрацію. В розділі «Голосування» ти зможеш віддати свій голос, коли лінії для голосування будуть відкриті. Голоси користувачів, які проголосують за «Телепортал» будуть автоматично додаватися до смс-голосів і дзвінків глядачів під час прямого ефіру.

Читай правила голосування ТУТ!

Оцінюй виступи учасників та дивись результати в ефірі, дізнавайся першим новини і дивись ексклюзивне відео. Дізнавайся думки інших глядачів про виступ улюбленого учасника Національного відбору «Євробачення-2017»!

Нагадаємо, учасники представлять свої пісні у трьох півфіналах (4, 11 і 18 лютого) по 8 виконавців в кожному.

4-го лютого:

1.СКАЙ
2. Рома Веремейчик і група LUMIERE
3. Monochromea
4. Laliko
5. Сальто Назад
6. MamaRika
7. TAYANNA
8. Арсен Мірзоян
11-го лютого:

1.LETAY
2.Міла Нітіч
3. KUZNETSOV
4. AGHIAZMA
5. DETACH
6. ROZHDEN
7. Panivalkova
8. ILLARIA

18-го лютого:

1.Група Кузьми Скрябіна Singing pants
2.O. Torvald
3. Анастасія Прудіус
4. Віталій Козловський
5. KADNAY
6. MELOVIN
7. Green Grey
8. Vivienne Mort

 

Ім’я артиста, який навесні представить Україну на «Євробаченні» визначиться у фіналі Нац. відбору – 25 лютого. Система голосування залишається колишньою: журі виставляють учасникам бали, глядачі голосують шляхом смс або безкоштовно за допомогою мобільного додатку «Телепортал», після чого бали від суддів і глядачів підсумовуються. До речі, всім користувачам сайту СТБ буде доступна онлайн-трансляція відбору Євробачення 2017 (Україна) від 04.02.2017 – перший півфінал!

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>