Голос топової української радіостанції зазвучав на “Голосі країни”

Зірка радіостанції Хіт ФМ, телеканалів М1 та М2 Денис Жупник вийшов на сцену вокального шоу “Голос країни-10” на телеканалі  “1+1”. Що це значить – невже ведучий взявся підкорювати український шоу-бізнес?

Його голос вже можна назвати голосом країни. Адже він звучить на найкращій українській радіостанції. Денис – ведучий престижних музичних премій М1 Music Awards, “Золота Жар-птиця” та конкурсу “Хіт-конвеєр”. Саме його голосом українською мовою говорять улюблені кіногерої голлівудських стрічок (“Зоряні війни” – Лендо, “Операція Оверлорд”, “Смертельний лабіринт”, “Водій для копа”, “Людина-невидимка”). За плечима Дениса як ведучого численні презентації зіркових кліпів (Без Обмежень, Олександр Пономарьов), pre-party концерту MONATIK на НСК “Олімпійський” і відкриття всеукраїнського туру Дзідзьо на “Арена Львів”. Також він був суддею у складі професійного журі Євробачення від України.

Шоумен, актор, телеведучий, а тепер ще й співак – Денис вирішив скласти конкуренцію знаменитим українським артистам. Майданчиком для старту стала сцена відомого вокального ТВ-шоу “Голос країни-10” на телеканалі  “1+1”. Він зміг розвернути крісло Тіни Кароль, і тепер Денис в її команді.

Тіна Кароль: “В тебе дуже динамічний голос. Мені в команді не вистачає такого чоловічого тембру”.

Денис Жупник: “Це вже не перша моя поява на “Голосі країни” 8 років тому я був учасником другого сезону. Тоді мені вдалося дійти до прямих ефірів, а це дуже непоганий результат. За 8 років я встиг багато чого досягти як радіо-, телеведучий та шоумен. Музика також постійно була поруч, але обділена моєю увагою. Настав час відновити справедливість, і “Голос країни-10” – найкраще місце для цього!”.

Чи серйозні наміри Дениса та чи засяє на співочому небосхилі нова зірка? Дізнаємося зовсім скоро.
Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>