Що відбуватиметься на червоній доріжці та церемонії відкриття Євробачення-2017

Офіційна церемонія відкриття Євробачення-2017 (#OpeningCeremony) пройде в Конгресно-виставковому центрі “Парковий” 7 травня.

Традиційно цей захід відбувається в неділю, за шість днів до фіналу пісенного конкурсу, і його невід’ємною частиною є червона доріжка, якою проходять представники усіх країн-учасниць. На цій події також завжди присутні представники преси та фани Євробачення.

Червона доріжка Євробачення-2017 (#RedCarpet) розташується перед Маріїнським палацом і буде найдовшою в історії конкурсу – 265 метрів. Постановником церемонії червоної доріжки та відкриття Євробачення-2017 є Сергій Проскурня – український театральний режисер. Він вважає, що локація біля Маріїнського парку – центр Києва із приголомшливою архітектурою та фантастичним краєвидом – є найкращою для проведення цього заходу.

“На цій локації будуть спеціальні зони для представників преси кожної країни-учасниці та акредитованих фанів Євробачення-2017. Кожна делегація рухатиметься червоною доріжкою близько сорока хвилин, а саме дійство триватиме протягом двох з половиною годин. Усе дійство триватиме протягом двох з половиною годин. Одночасно на червоній доріжці перебуватимуть делегації 12-ти країн. Традиційно під час цієї церемонії учасники пісенного конкурсу даватимуть короткі інтерв’ю для ЗМІ та залишатимуть автографи для фанів”,

– розповів про подію Сергій Проскурня.

Пройшовши червоною доріжкою, представники всіх країн-учасниць конкурсу попрямують до конгресно-виставкового центру “Парковий” – офіційного майданчика церемонії відкриття Євробачення-2017. На даху центру кожна делегація підніме прапор своєї країни, а далі розпочнеться урочиста частина заходу.

Для представників країн-учасниць на церемонії відкриття виступатиме Національний оркестр народних інструментів України, який гратиме попурі на хіти Євробачення минулих років та акомпануватиме відомим артистам.

Пряму трансляцію дійства усі охочі зможуть побачити на екранах, які розташуються на території Eurovision Village на Хрещатику.

Нагадаємо, що півфінали Євробачення-2017 відбудуться 9 та 11 травня. Фінал – 13 травня. Ареною шоу обрано Міжнародний виставковий центр. Церемонія відкриття пісенного конкурсу (#OpeningCeremony) відбудеться 7 травня в Конгресно-виставковому центрі “Парковий”, Червона доріжка (#RedCarpet) – того ж дня біля Маріїнського палацу. Євроклуб (#Euroclub) діятиме в Парковому з 1 по 14 травня. Містечко Євробачення (#EurovisionVillage) працюватиме з 4 по 14 травня і розташується на Хрещатику – від вулиці Прорізної до вулиці Богдана Хмельницького.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>