Всі яскраві події EuroClub

EuroСlub — це:

● нічний клуб для делегацій, акредитованих представників преси та фанатів конкурсу;
● зона неформального спілкування, де відпочивають після репетицій і виступів, знайомляться та спілкуються всі учасники та акредитовані фанати Євробачення;
● місце проведення офіційних заходів Євробачення: афтепаті після Церемонії Відкриття, півфіналів та фіналу, офіційні вечірки іноземних делегацій, виступи артистів Євробачення.

Наша адреса: Київ, Паркова дорога, 16a
Наш телефон: +38 098 258 85
Розклад:
● 1 — 14 травня Euro Fan Café 11:00 — 20:00
● 1 — 14 травня EuroClub 20:00 — 04:00

Найближчі вечірки:

5 травня — Verka Serduchka.ART, Melovin, Alyosha та інші виступлять у EuroClub!

У п’ятницю, 5 травня, у EuroClub в Конгресно-виставковому комплексі «Парковий» в рамках тижнів Євробачення в Україні відбудеться OGAE Ukraiаne Party.

Гостей вечора розважатимуть фіналіст національного відбору на Євробачення-2017 MELOVIN, представник Молдови на Євробаченні-2015 Едуард Романюта, півфіналіст українського відбору Євробачення-2016 Владислав Курасов, представниця від України на Євробаченні-2010 співачка Alyosha та заслужений артист України Андрій Князь.

Головною зіркою вечора буде володарка срібла на Євробаченні-2007 Вєрка Сердючка. Також на вечірці виступатимуть представники країн-учасниць цьогорічного пісенного конкурсу.

Купуйте квитки за посиланням: http://euroclub-ukraine.com.ua/

 

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>