DZIDZIOFILM розпочав виробництво нової комедії-квесту «ДЕ ГРОШІ»

Днями DZIDZIO разом з креативною командою нового фільму символічно, за традиціями кіноіндустрії, розбили тарілку та почали зйомки на кіностудії імені Олександра Довженка.

Продюсерка комедії «ДЕ ГРОШІ» та директорка DZIDZIOFILM Діана Юраш повідомила, що кінокомпанія стала першою в Україні, хто продав телевізійні права на фільм ще на старті виробництва української комедії: «Це – прецедент в українському кінобізнесі, коли так чинить телеканал, оскільки 100% прав на фільм належить нашій компанії і частки телеканалу у продукті немає. Однак та наполегливість, чіткість, фінансова вмотивованість та абсолютна довіра з боку ТРК «Україна» і стали базою для підписання Меморандуму про Генеральне медіа партнерство та Угоди про телевізійну прем’єру нової комедії від DZIDZIO саме на ТРК «Украіна». І спеціальна подяка керівниці телеканалу Вікторіі Корогод за дипломатичність та професійність у всіх процесах, які передували підписанню документів».

Нагадаємо, що комедія-квест «ДЕ ГРОШІ» з оригінальним сценарієм на 14-му конкурсі-пітчингу Державного агентства України з питань кіно увійшла до списку кінопроєктів-переможців, що отримали державну фінансову підтримку.

DZIDZIOFILM

«Ідея фільму належить DZIDZIO, а креативна команда сценаристів допрацювала і дала цій історії цікавий розвиток. Чому ми знову знімаємо кіно? На рахунку DZIDZIOFILM вже 12 короткометражок, які ми створювали для інтернету, та дві повнометражні комедії, успіх яких відбувся з рекордною кількістю переглядів у кінотеатрах, і успішний бокс-офіс, який окупив стрічки «DZIDZIO Контрабас» та «DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ»,  а також, що не менш важливо, Українська кіноакадемія, що відзначила кінокомедії «Золотими Дзиґами». Цього разу мене практично «підкупила» оригінальна ідея «ДЕ ГРОШІ», в основі якої лежить квест, тому ми однозначно вирішили знімати і отримали підтримку від Держкіно. Сподіваємося, що пандемія нарешті відступить і ми знову зберемо повні зали», – розповів Анатолій Безух, продюсер DZIDZIO та DZIDZIOFILM, чому вирішили знімати стрічку в такий непростий час.

Головні ролі комедії-квесту виконують Ада Роговцева, Михайло Хома (DZIDZIO), Сергій Либа та Анна Буткевич.

«Сьогодні я надзвичайно щасливий, бо здійснюється ще одна моя мрія! Наша команда – неймовірна, талановита. Я їх дуже люблю і впевнений в тому, що наші очікування будуть перевершені! А головне – ваші! Це буде дуже цікаво, адже глядач буде розгадувати квест разом з головними героями», – поділився враженнями Михайло Хома (DZIDZIO), режисер-постановник комедії-квесту «ДЕ ГРОШІ» та головний герой стрічки.

«Я нервую. Я нервую завжди перед початком роботи і багато дуже очікую, тому що в моєму віці отримати таку велику роль у фільмі і працювати з Дзідзьо – це і відповідально, і цікаво, і радісно. Я впевнена, що фільм вийде дуже смішним і добрим. А головне – він дуже потрібний глядачам.

Існує така фраза, що гроші нічого не вирішують. Хоча вони вирішують багато, але не все. Головного вони не вирішують – саме про це фільм», – розповідає Ада Роговцева, акторка театру і кіно, головна героїня фільму.

Серед касту акторів фільму ви впізнаєте багато відомих зірок театру, кіно, шоу-бізнесу, а також блогерів, ролі зіграють: Ахтем Сеітаблаєв, Віктор Андрієнко, Володимир Остапчук, Олексій Тритенко, Юрій Горбунов, Володимир Задніпровський, Євген Сморигін, Назарій Гук, Любов Тимошевська, Наталя Холоденко, Юлія Магдич, Діма Варварук та інші.

«Я відчуваю себе учасницею крутого реаліті на виживання, тим більше, що виживає частіше не сильніший, а хитріший. Моя Рита – спокуслива як нова банкнота. Вона – супержінка, бо у неї тут цілих два чоловіка, один ведмідь і перфоратор, але стрибнути, як вона, у багно і кригу заради мріі можуть лише справжні романтики», – коментує свою роль Рити акторка Анна Буткевич.

Спеціально для стрічки в одному з павільйонів на 1 650 кв. м побудували інтер’єрні декорації будинку на кілька кімнат, серед яких буде спеціальна кімната-квест з елементами, що обертаються, таким чином видозмінюючи кімнату. Серед декорацій є як колекційні антикварні меблі, так і модерний реквізит.

Знімання будуть відбуватися в Києві та у Львові. Екстер’єром обрано один з найгарніших маєтків у Лісниках, оригінальний бутик української дизайнерки, заміський ресторан «Equides club», а також одна зі сцен буде відзнята на легендарному Личаківському цвинтарі у Львові.

Сергій Либа, креативний продюсер фільму та виконавець ролі Сержа, управителя маєтку Ади Потоцькоі: «Я завжди пропоную колегам і  хочу, щоб фільм  був «модним», щоб його в сучаних реаліях захотів подивитися кожен і особливо діти та молоді люди. Вони і є тими глядачами, які прийдуть в кінотеатри, а потім скажуть: прикольно, цікаво, треба сказати друзям. А ще дуже не люблю стереотипів, повторів, щоб людина, яка вийшла з залу, не сказала «А я вже таке бачив, я вже знаю, чим це закінчиться». Тому історія має закінчуватися несподівано, ми стараємося показати саме такий непередбачуваний розвиток подій».

Очікуйте комедію-квест «ДЕ ГРОШІ» в кінотеатрах України вже цього року.
Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>