В Києві відкриється виставки #ДивоДивне української художниці Оксани Фурса

Національний музей Тараса Шевченка відкриє персональну виставку #ДивоДивне української художниці Оксани Фурса з 18 грудня 2018 р. по 20 січня 2019 року

виставка Оксани Фурса

Запрошуємо друзів та поціновувачів прекрасного на персональну виставку «#ДивоДивне» талановитого митця, самобутньої української перлини фольк-арту Оксани Фурса.

Виставка проходить у Національному музеї Тараса Шевченка з 18 грудня 2018 р. по 20 січня 2019 року.

Твори Оксани Фурса – справжня ода світу фантазії, радості, сонця та добра. Світло, що ледь помітно ллється з полотен художниці, зачаровує та занурює глядача у світ постійного очікування дива. До речі, перекликаються із християнськими цінностями та чудом Різдва. Саме тому так органічно сприймаються на передодні свята Різдва Христового.

Це містичне сяйво обумовлено авторською технікою художниці. Вона базується на стародавній техніці створення готичних фресок. Ця технологія не давала фарбам втрачати свій початковий колір на протязі століть. Задля досягнення ефекту неповторної поверхової прозорості та об’єму, художниця використовує порцелянову суміш, яєчний жовток, олійні та акрилові фарби в поєднанні з оцтом. Завдяки такому складному поєднанню матеріалів, полотна Оксани Фурса з першого погляду вражають своєю мозаїчністю та неповторністю виконання.

Картина Оксани Фурса

В експозицію увійшли найвідоміші роботи з колекції «ЯБЛУНЕВО-МЕДОВА КАЗКА», серій «ПЕЧВОРГ», «МІСЯЧНЕ МЕРЕЖИВО», «ПОРИ РОКУ» та «ДИВО ЗВІРИ». Вони чудово демонструють синтез сучасного мистецтва з мотивами і колористикою стародавнього фольклору. 
Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>