ДАНІЄЛА ШАПОЧНІКОВА: Я ЛЮБЛЮ ЗМАГАЛЬНИЙ ДУХ

Вона юна, талановита і не дивлячись на свій вік дуже різнопланова особистість. Сьогодні в нашій рубриці “Інтерв’ю” співачка Данієла Шапочнікова.

 ДАНІЄЛА ШАПОЧНІКОВА

Згадай свій перший вихід на сцену? Яким він був і скільки тобі було років?

Вперше я вийшла на професійну сцену коли мені було 8-м років. Це був грандіозний фестиваль “Open Podil-2017”, присвячений Подолу як культовому історичному місцю Києва та усієї країни. Ті емоції та переживання я пам’ятатиму все життя.

Ти ще дуже юна, але за твоїми плечима вже багато вокальних конкурсів, тобі подобається змагальний дух?

До змаганням я звикла ще з 4 років. Дуже люблю змагальний дух який панує на конкурсах. Але більше ціную те, що я отримую. Професійні коментарі членів журі, які дозволяють мені ставати кращою, нові знайомства, друзі по всьому світу і музична атмосфера якої немає ніде. Подобається те, що після кожного конкурсу я роблю для себе висновки, з моїм вокальним тренером розбираємо можливо допущені помилки. І з кожним разом результати стають краще.

Ким ти мрієш стати в майбутньому?

Поки що мені складно відповісти на це питання. Головне, щоб я зайняла своє місце в житті, отримувала задоволення від того, що я роблю і була корисна та цікава людям.

Ти сама проявила бажання співати чи хтось підштовхнув тебе до такого рішення?

За словами моїх батьків, співати і влаштовувати імпровізовані концерти я почала з раннього дитинства. У мене вже тоді була дитяча, але робоча стійка з мікрофоном.  Я надягала сукню і мамині туфлі на високих підборах і влаштовувала домашні концерти.

Розкажи чим ще ти займаєшся окрім співу?

З 4 років я займаюся фігурним катанням. В дев’ять років я захистила Перший юнацький розряд. Дуже люблю фігурне катання – це красивий і граційний вид спорту. Здавалося б лише три хвилини триває програма виступу, але до нього готуються півроку, а до великих змагань навіть роками. Тому змагальний дух об’єднав  вокал і фігурне катання (сміється).

Вистачає на все часу? Не було бажання все покинути і просто ходити до школи?

Зараз не завжди вистачає часу, але у мене ніколи не виникало бажання все покинути, тому, що мої батьки привчили мене жити в такому ритмі з самого дитинства. Всі ці роки я навчаюся  на «відмінно» в Міжнародній школі «Меридіан» у класі, де всі предмети викладаються виключно англійською мовою, включаючи фізкультуру і малювання (посміхається).

Однокласники тебе підтримують, чи скоріше заздрять коли бачать твої успіхи?

У мене гарні однокласники, які мене підтримують і завжди раді моїм успіхам , також, як і я радію їхнім досягненням.

А у тебе самої є кумири, на кого б ти хотіла бути схожою?

Кумира у мене немає. Мені подобаються багато виконавців в абсолютно різних жанрах. Мені хотілося б залишатися самою собою.

Вересень – час коли потрібно повертатись до школи. Тобі взагалі подобається вчитись?

Вчитися мені дуже подобається, вже чекала першого вересня, щоб знову зустрітись зі своїми однокласниками та сісти за парту.

Який твій улюблений предмет?

Не можу виділити окремий предмет. Всі предмети цікаві, кожен по своєму.

Минулий рік через карантин навчання проходило в форматі онлайн, як тобі взагалі такий варіант, чи за партою в школі краще?

Мені дуже подобалися онлайн заняття. Вони набагато кращі тим, що ти можеш вставати трохи пізніше, не витрачаєш зайвий час на дорогу і тоді залишалося більше часу для роботи, уроків, а головне більше вільного часу.

Поділись своїми творчими планами на найближче майбутнє.

У найближчих планах – національний відбір на Дитяче Євробачення 2021 р. Того року мені вдалося стати однією з 11 фіналістів і навіть набрати найбільшу кількість глядацьких симпатій. Сподіваюся, що в цьому році удача посміхнеться саме мені. Окрім цього, готується велика кількість різних вокальних і фотопроектів але поки це секрет. Підписуйтесь на мої соціальні мережі і ви про все будете знати першими.

 

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>