Чому варто піти на концерт KADNAY?

  1. Це буде презентація нового альбому.
    2. Здивуватися новим експериментам гурту.
    3. Насолодитися енергійним живим звучанням.

12 квітня обов’язково приходьте в Caribbean Club, щоб побувати на                           LIVE-презентації нової платівки KADNAY!

KADNAY – це український electro-pop колектив, створений у 2012 році. Через два роки хлопці випустили свій перший однойменний альбом, після чого вирушили в тур країною. Наступна збірка вийшла через півтора роки.

Початок 2017-го ознаменувався участю групи у відборі на Євробачення. KADNAY отримали максимальний бал від журі, викликавши великий резонанс серед шанувальників своєї творчості. А вже в листопаді того ж року  музиканти презентували перший україномовний альбом під назвою «Відчуваю».

Тепер KADNAY готові представити вам свій четвертий альбом.

Поки що артисти тримають все в таємниці, інтригуючи шанувальників невеликими відеооглядами в соціальних мережах. Але ми точно знаємо, що KADNAY знову підготували симбіоз якісного саунду, енергії, що зносить з ніг, і любові. Колектив пообіцяв, що в четвертому альбомі буде ще більше експериментів. Тож навіть найвимогливішому меломанові нова робота однозначно припаде до смаку.

В альбомі багато пісень про життя і душевні переживання. І, звичайно ж, про кохання як про всепоглинаюче почуття. Кожна композиція є маленькою, глибоко прожитою історією.

Музика KADNAY наповнена щирістю та емоціями настільки, що треки хочеться слухати й слухати, постійно повертаючись до початку платівки.

Не пропустіть цю подію! Чекаємо на вас 12 квітня о 20.00. в Caribbean Club!

 

 

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>