У Буковелі зберуться блогери зі всієї України, де планують встановити новий Рекорд – Bukovel blogger’s party!

У Буковелі зберуться блогери зі всієї України, де планують встановити новий Рекорд  Bukovel blogger’s party!

Bukovel blogger’s party – подія на яку багато хто хотів би потрапити!

 У Буковелі зберуться топові блогери України та зірки шоу-бізнесу і телебачення – це найкрутіша тематична подія для блогерів у шикарному гірськолижному курорті нашої країни, яка пройде з 28 лютого по 2 березня 2022 року.

Буковель

 

Серед вже заявлених гостей заходу: Ніколай Сєрга, Аня Трінчер, Даніель Салем, Тетяна Савіцька, Богдан Юсупчук, Ілона Чернобай, Валерія Юрченко, Іра Кудашова, Ірка Пістрюга, Діма Варварюк, Вероніка Чучун, Богдан Осадчук, Аліна Лобода, Іра Путівенко, Ігор Осецимський та інші.

– Ми вперше проводимо у горах Bukovel blogger’s party і це буде креативна тусовка топових блогерів та публічних людей. Спілкування, нові колаборації, вечірки та виступи артистів. Наші зіркові тренери Влад Яма та Ілона Гвоздьова підготують всіх учасників для великого флешмобу та нового Рекорду України! Разом ми піднімаємося на гору і блогери станцюють самий масовий танок, – поділилася деталями майбутньої події співорганізаторка та блогерка Тетяна Савицька.

Буковель

 Можна тільки уявити, яким яскравим буде репортаж з події Bukovel blogger’s party. Залишилося чекати зовсім недовго!

Валерия Костюнина
Валерия Костюнина

Фотограф, редактор сайта

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>