“Boom”: Vlada K презентувала новий альбом

Українська співачка Vlada K презентувала свій перший альбом “Boom”.

“Boom” – це перший альбом юної співачки Vlada K створений в тандемі з відомим автором Дмитром Сисоєвим.

Альбом об’єднав в собі п’ять україномовних треків, чотири з яких видаються вперше.

Поряд з новими роботами в альбом увійшов раніше презентований трек “Схованки”, який вже набрав понад 700 000 переглядів в youtube і з кожним днем ​​набирає популярності.

“Кожна пісня це моя душа, мої захоплення, зі своїми барвами и дзеркальним відображенням мого внутрішнього стану. Особлива для мене пісня в альбомі – Тарантела – емоційна и надихаюча, впевнена вона сподобається багатьом”, – прокоментувала Vlada K.

В альбомі “Boom” співачка розширює свої музичні горизонти і гармонійно поєднує різні жанри. Це альбом про життя самої юної артистки, її відносини з батьками, про її улюблені пори року і захоплення.

У платівці уживаються фолькові теми, танцювальна музика, фанк і віртуозні вокальні партії співачки.

“Я безмежно вдячна своїм батькам, що кожного дня можу втілювати в життя свою мрію, ми з вами три великих серця, які будуть завжди битися в унісон” – говорить співачка.

Сама співачка говорить, що вона не типова мала і це ви точно можете почути в альбомі “Boom”, який вже доступний на всіх стрімінгових платформах.

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>