Антитренди весни 2020: речі яких варто позбутися

Весна- найкращий час для змін та вираження себе. З приходом теплих днів завжди хочеться виглядати впевнено та стильно кожній жінці, та мода так швидко змінюється, що речі, які ще вчора були супертрендовими, сьогодні можуть зіпсувати ваш образ.
Щоб уникнути такої неприємності Star Brothers підготував для вас матеріал про топ-8 речей, від яких слід позбутися весною 2020, щоб виглядати стильно.

1. Джинси скіні / джегінси

Повним антитрендом і розчаруванням для багатьох стали облягаючі джинси з деніму.

Скіні – це незамінна базова річ гардеробу кожної дівчини, проте цього сезону слід придивитись на більш вільні фасони. В моді джинси чоловічого стилю. Якщо в вашому гардеробі ще немає джинсів прямого крою або ж Мом, то неодмінно зверніть на них увагу.

 

Антитренды весны 2020

2. Заколки з перлами або надписами

Заколки-перли можна було зустріти на всіх і всюди, тому цей тренд як і швидко ввірвався в модний світ, так швидко і зник.
В 2020 році стилісти рекомендують продивитись до більш мінімалістичних прикрас, які доповнять ваш образ, а не заберуть всю увагу на себе.
Також суперактуальними залишаються шовкові хустинки для волосся.

3. Довгі тонкі кардигани

Зручна але вже неактуальна річ, яку варто приховати до найкращих часів. На заміну їм прийшли короткі, трохи мішкуваті кардигани на один чи кілька ґудзиків.

4. Тоненькі ретро окуляри

Ще один тренд, який пережив своє – це тоненькі окуляри. Наступні кілька сезонів актуальними будуть великі окуляри, які закривають ледь не пів лиця.
Так як дана модель підійде далеко не всім, то альтернативою стануть класичні моделі окулярів.

5. Велосипедки

Гарячий тренд минулого сезону теж перейшов в ряди антитрендів.
В 2020 році на заміну їм прийшли шорти-бермуди, шкіряні короткі шорти або ж капрі.

6. Трикотажні сукня

Головним трендом 2020 залишається оверсайз, тому облягаючі речі з трикотажу слід оминати. Такі речі мають здатність підкреслювати недоліки або ж зробити образ вульгарним. Вміло підібрані оверсайз сукні в поєднання з поясами та аксесуарами зроблять ваш вигляд більш жіночним та легким.

7. Неонові речі

Кислотні речі теж стали короткочасним трендом, яких варто позбутись в 2020 році. На заміну варто придивитись до більш спокійних кольорів, таких як бежевий, білий або синій.

8. Оголені плечі в светрах або сукнях

Оголені плечі теж залишились в минулому. Особливо це стосується теплих светрів в яких відкриті плечі.

Весною 2020 актуальнішими будуть речі з рукавами-воланами або ж буфами. Вони роблять образ більш тендітним та жіночним.

Наостанок хочу додати те, що не речі роблять ваш стиль, а правильне їх поєднання. Щоб виглядати гарно не завжди потрібно мати дорогі трендові речі, які щойно з подіума. Головне – ваша подача і те, як ви себе в них відчуваєте.

Автор матеріалу: Діана Собко

Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>