10 цікавих невідомих фактів про DZIDZIO!

Вчора відсвяткував свій 33-й День народження лідер гурту DZIDZIO – Михайло Хома. Пропонуємо Вам 10 цікавих невідомих фактів про нього!

dpxgzju

  1. У 2 роки і 3 місяці Дзідзьо вже читав по складах.
  2. Вперше Дзідзьо вийшов на сцену у 6 років, коли вступав у музичну школу. На вступному іспиті співав пісню «Ой у лузі червона калина».
  3. У 9 років коли Дзідзьо бавився з дітьми у «війнушки», стріляючи горохом, попав у свою прабабцю Анну. Через тиждень прийшла телеграма, що бабця померла і Дзідзьо 3 роки переживав, думав, що то він її убив. Насправді ж бабуся була вже просто старенька.
  4. У дитинстві на День народження найкращий подарунок Дзідзьо отримував від мами – на кожне свято це був торт «Андрути» (вафлі перемазані сгущеним молоком).
  5. На перші заколядовані гроші Дзідзьо купив светр BOYS,  на 3 розміри більший, на виріст, інашкого не біло. А  вдягнув через два роки, і то один раз, бо вже було не модно.
  6. У 12 років взяв першу премію на конкурсі ім. П. Чайковського  між вокалістами.
  7. Перша робота Дзідзя – 3 місяці служив на митниці на пропускному пункті  Краківець, стажувався, а потім вирішив, що це не справа його життя і почав займатися музикою.
  8. Слова «Галька має Степана» у пісні «Я і Сара» – не випадкові. Це справжні імена мами і тата Дзідзя.
  9. Сценічне ім’я Дзідзя пішло від його дідуся по маминій лінії, поляка за національністю, якого звали Маркуль Ян Казимирович. Всі в селі кликали його «дзідзьо».
  10. Дзідзьо не п’є молока, каже, що дорослі не мають його пити, бо вважає цей продукт виключно материнським способом вигодовування малюків. «Дорослі мають визначитися, і їсти або траву, або м’ясо»– каже Дзідзьо.
Yuliya Yarmarkina
Yuliya Yarmarkina

Chief Editor

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>